Dzień Otwarty AGH 2019 – 12 kwietnia

Dzień Otwarty AGH to największa impreza promocyjna, którą co roku organizujemy na terenie uczelni i która skierowana jest do naszych potencjalnych kandydatów na studentów. Od kilku lat Dzień Otwarty AGH jest imprezą plenerową – dzięki temu nasi goście mają szansę poznać prawie cały kampus uczelni.

Wszelkie działania promocyjne tego dnia odbywają się dwutorowo:

Wydarzenia centralne – obejmują wykłady ogólne dotyczące oferty kształcenia w AGH (Dział Nauczania), możliwości wymian międzynarodowych (Dział Współpracy z Zagranicą) oraz rynku pracy dla absolwentów AGH (Centrum Karier). Ponadto w tzw. centrum wydarzeń, czyli w dużych namiotach ustawionych między pawilonami A-2 i A-3, prezentują się wszystkie wydziały, koła naukowe i organizacje studenckie. Jest także możliwość zwiedzenia Miasteczka Studenckiego i obejrzenia pokoi w akademikach. Dużą popularnością cieszy się gra terenowa z nagrodami.
Wydarzenia na wydziałach i w jednostkach organizacyjnych uczelni – obejmują wykłady, pokazy i wycieczki po tych jednostkach, organizowane przez pracowników naukowych i administracyjnych.

Fotorelacja KSAF-u z Dnia Otwartego AGH 2018