Kandydacie! Ostatnia szansa na zostanie studentem AGH

Rejestracja na studia stacjonarne pierwszego stopnia w ostatnim cyklu rekrutacji trwa do 9 września 2020 r.


Jeżeli Twój wskaźnik rekrutacji jest równy bądź wyższy niż 300 pkt. możesz w systemie potwierdzić lub złożyć deklaracje na kierunki, na które rekrutacja nie została zamknięta.

Poniżej podajemy procentowe wartości wolnych miejsc na poszczególne kierunki w ostatnim cyklu rekrutacji.

< 5%

  • Automatyka i Robotyka (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Automatyka Przemysłowa i Robotyka (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Budownictwo (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)
  • Edukacja Techniczno-Informatyczna (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)
  • Ekologiczne Źródła Energii (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Elektronika i Telekomunikacja (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji)
  • Energetyka Odnawialna i Zarządzanie Energią (Wydział Energetyki i Paliw)
  • Geodezja i Kartografia (Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska)
  • Geoinformatyka (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Informatyka i Ekonometria (Wydział Zarządzania)
  • Informatyka Społeczna (Wydział Humanistyczny)
  • Informatyka Stosowana (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej)
  • Informatyka Techniczna (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)
  • Inżynieria Akustyczna (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Inżynieria i Ochrona Środowiska (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)
  • Inżynieria Obliczeniowa (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)
  • Matematyka (Wydział Matematyki Stosowanej)
  • Mikro- i Nanotechnologie w Biofizyce (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej)
  • Nowoczesne Technologie w Kryminalistyce (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, Humanistyczny oraz Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)
  • Socjologia (Wydział Humanistyczny)
  • Teleinformatyka (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji)
  • Zarządzanie (Wydział Zarządzania)

5%-10%

  • Cyberbezpieczeństwo (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji)
  • Elektronika (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji)
  • Fizyka Techniczna (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej)
  • Informatyka (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji oraz Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Nanoinżynieria materiałów (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej oraz Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)

11%-30%

  • Ceramika (Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)
  • Energetyka (Wydział Energetyki i Paliw)
  • Geoturystyka (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Mikroelektronika w Technice i Medycynie (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Wydział Zarządzania)

31%-40%

  • Electronics and Telecommunications (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji)
  • Elektrotechnika (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Fizyka Medyczna (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej)
  • Geologia Stosowana (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Inżynieria Produkcji i Jakości (Wydział Metali Nieżelaznych)
  • Mechanika i Budowa Maszyn (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Mechatronic Engineering (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Metalurgia (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)

41%-50%

  • Inżynieria Kształtowania Środowiska (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)
  • Tworzywa i Technologie Motoryzacyjne (Wydział Odlewnictwa)
  • Inżynieria Procesów Odlewniczych (Wydział Odlewnictwa)
  • Geoinformacja (Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska)

50%

  • Chemia Budowlana (Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)
  • Computer Science (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Geofizyka (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Geoinżynieria i Górnictwo Otworowe (Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu)
  • Inżynieria Ciepła (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)
  • Inżynieria Górnicza (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)
  • Inżynieria i Monitoring Środowiska (Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska)
  • Inżynieria Materiałowa (Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki oraz Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej)
  • Inżynieria Mechaniczna i Materiałowa (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Inżynieria Metali Nieżelaznych (Wydział Metali Nieżelaznych)
  • Inżynieria Naftowa i Gazownicza (Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu)
  • Komputerowe Wspomaganie Procesów Inżynierskich (Wydział Odlewnictwa)
  • Paliwa i Środowisko (Wydział Energetyki i Paliw)
  • Recykling i Metalurgia (Wydział Metali Nieżelaznych)
  • Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)
  • Technologia Chemiczna (Wydział Energetyki i Paliw oraz Inżynierii Materiałowej i Ceramiki)

Kierunki, na których rekrutacja została zakończona

  • Informatyka i Systemy Inteligentne (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Inżynieria Biomedyczna (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Inżynieria i Analiza Danych (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Inżynieria Mechatroniczna (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Kulturoznawstwo (Wydział Humanistyczny)