Obóz integracyjny dla nowo przyjętych studentów – Campus AGH 2018

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH zaprasza osoby, które od października br. rozpoczną studia w Akademii Górniczo-Hutniczej, do udziału w obozie adaptacyjno-integracyjnym Campus AGH. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-16 września br. Zapisy ruszyły 5 lipca.

Projekt objęty jest honorowym patronatem Prorektor ds. Studenckich AGH prof. Anny Siwik.

Campus AGH ułatwia start w nowym, nieznanym miejscu. Uczestnicy obozu poznają teren uczelni i Miasteczka Studenckiego, a przede wszystkim spotkają osoby, z którymi będą dzielić studenckie życie przez kilka najbliższych lat. Organizatorzy wydarzenia gwarantują, że nie zabraknie atrakcji i niespodzianek. W programie przewidziane są m.in. warsztaty, szkolenia, zawody sportowe, gra terenowa i oczywiście imprezy integracyjne.

Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w wysokości 349 zł obejmuje: noclegi, wyżywienie, gadżety oraz udział w warsztatach i imprezach.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym.