Nauczycielu, chcesz pokazać swoim podopiecznym jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce? Uczniowie, chcecie posłuchać o ofercie kształcenia dostępnej na AGH, ale nie możecie wybrać się do Krakowa?

Nie ma problemu!

AGH chętnie otwiera swoje podwoje dla uczniów szkół średnich, którzy są zainteresowani poznaniem naszej uczelni "od środka".

Jeśli uda się zgromadzić grupę zainteresowanej młodzieży, zapraszamy do Krakowa. Podczas spotkania z pracownikiem AGH młodzi ludzie będą mieli okazję wysłuchać wykładu dotyczącego uczelni, zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz zwiedzić wybrane obiekty AGH (np. nie wszyscy wiedzą, że w podziemiach jednego z budynków naszej uczelni kryje się doświadczalna kopalnia).

Dla tych, którzy nie mogą przybyć do Krakowa, pracownicy AGH mogą przeprowadzić podobną prezentację w szkole. W tym celu wystarczy skontaktować się z Sekcją ds. Promocji Kształcenia, uzgodnić termin przyjazdu pracownika AGH do szkoły, a potem tylko zarezerwować czas (ok. 1,5 h) i salę, przygotować projektor (w celu wyświetlenia prezentacji dotyczącej AGH), no i oczywiście zebrać zainteresowanych uczniów.

Mamy nadzieję, że korzyść z takich spotkań będzie obustronna!

mgr inż. Hubert Bubrowski
T/F: 12 617 20 03
E: hubert.bubrowski@agh.edu.pl

lic. Klaudia Tychmańska
T: 12 617 20 03
E: klaudiat@agh.edu.pl

aghdlaszkol@agh.edu.pl