Szanowni Maturzyści!
Serdecznie zapraszamy Was na Wirtualny Dzień Otwarty Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH, który odbędzie się 21 maja 2020 r. (czwartek) w godz. 10.00 – 11.30 na fanpage’u FB wydziału.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zapoznania się z możliwościami jakie oferuje wydział. Zobaczycie interesujące laboratoria oraz poznacie wspaniałych ludzi.

Dowiecie się najważniejszych informacji o rekrutacji, a także porozmawiacie ze studentami i przekonacie się, że ten wydział to miejsce właśnie dla Was.

Na Wasze pytania odpowiedzą Prodziekani Wydziału oraz członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów.